מדוע גדל הביקוש לדירות שנבנו באמצעות בנייה ירוקה

בשנים האחרונות ענף הבנייה בישראל, עובר תהליך של שינויים חשובים ועמוקים. עקב סיבות שונות, כולל יוזמות שונות של ממשלת ישראל,  יזמים ולקוחות פוטנציאליים, מתעניינים בפרויקטים של בנייה ירוקה. מספרן של חברות לבנייה ירוקה רק הולך וגדל, והיום, אפשר למצוא באזורים רבים בארץ, לפחות חברה לבנייה ירוקה אחת, המתמחה ומציעה פרויקטים הנבנים בשיטות בנייה מודרניות ומתקדמות. הדימוי שנוצר לבנייה ירוקה, הוא של שיטת בנייה יקרה, עם זאת, רבים אינם נבהלים ובכל זאת מתעניינים ברכישת דירות "ירוקות". למרבה ההפתעה, מי שמתעניין במבנים "ירוקים", מגלה שהפער בין המחירים החברה המציעות בנייה ירוקה לחברות אחרות, קטן בהרבה ממה שהם שיערו בהתחלה. ברגע שמחסום המחיר הוסר, למתעניינים מבקשים ללמוד כמה שיותר על היתרונות שמציעה חברה לבנייה ירוקה על פני החברות המתחרות.

מהם יתרונותיה של חברה לבנייה ירוקה על פני חברות מתחרות

 למרות שרבים מהרוכשים דירות בשיטת בנייה ירוקה, מודעים לכך, שהם שילמו יותר על הבתים שלהם, כשהם נכנסים לבתיהם החדשים, הם מגלים שהיה שווה להשקיע יותר בתחילת הדרך, כדי להרוויח, או לפחות לחסוך הרבה כסף, לאחר הכניסה לדירה. שיטת הבנייה של בנייה ירוקה, הינה שיטה שכדאית לטווח הארוך. חברה לבנייה ירוקה, מציעה ללקוחותיה, שיטת בנייה שהיא חסכונית באנרגיה לטווח של שנים ארוכות, וגם מסייעת בשימור על איכות הסביבה. למעשה, כדי להבין מהם יתרונותיה של חברה לבנייה ירוקה, כדאי להכיר קודם לכן, מהם עקרונותיה של בנייה ירוקה. בנייה ירוקה הינה שיטת בנייה מודרנית שעיקר מטרתה, היא לשמור על איכות הסביבה ולמזער עד כמה שניתן, הפגיעה במשאבים טבעיים ובאוצרות טבע. למשל, חברה לבנייה ירוקה, משתמשת בחומרי גלם ממוחזרים, מעסיקה פועלים מקצועיים בלבד, היא מקימה את מבניה באמצעות במודולים מוכנים שמגיעים ממפעלים עפ"י הזמנה מיוחדת.

כיצד חברה לבנייה ירוקה שומרת על הבטיחות שלכם

ישנם נושאים רבים שבגללם כדאי לרכוש דירה מחברה לבנייה ירוקה. נושא הבטיחות שלכם, הוא אחד מהם. חברה לבנייה ירוקה מעסיקה אך ורק, פועלים מומחים ומקצועיים. ברגע שאל אתר הבניין, מגיעים רק פועלים מקצועיים, נחסך מקבלן הבניין, התעסקות עם פועלים שאינם מכירים היטב את עבודתם, ועלולים לבצע טעויות בעת עבודתם. טעות באתר בנייה, יכולה לגרום לשני מצבים קשים מאד:

א. במידה והטעות תתגלה לפני תום הבנייה, יהיה צורך בהריסה של מה שכבר נעשה, ולבנות אותו מחדש. בזבוז אמיתי של זמן וכסף יקר.

ב. במידה והטעות אינה מתגלה לפני מסירת המפתחות לדיירים, המצב עלול להיות עוד יותר חמור. מצב שעלול לסכן את המבנה ואת הדיירים שכבר גרים בו.

חברה לבנייה ירוקה בונה יותר מהר ויותר חכם

חברה לבנייה ירוקה, בגלל השיטות המודרניות שהיא מפעילה, יכולה למסור לידיכם, את הדירה שלכם תוך פרק זמן קצר יותר מחברות בנייה אחרות. חשוב לזכור, שמעל הכל, חברה לבנייה ירוקה בונה חכם ומהר יותר מחברות בנייה אחרות. לפעמים, ההבדל בין תקופת הבנייה של בניין "ירוק" לבין בניין רגיל, הוא בין 8 חודשים עד לשנה וחצי. זהו פרק זמן ארוך, במיוחד אם התחייבתם על פינוי הדירה הנוכחית שלכם, במועד שלפני קבלת המפתחות של הדירה החדשה. חברה לבנייה ירוקה, מקבלת את המודולים המוכנים של הבניין מחברה המייצרת במיוחד עבורה את המודולים שהוזמנו לפי דרישה מיוחדת. לכן, כדאי לקחת בחשבון, כשפונים לשירותיה של חברה לבנייה ירוקה, שאתם מקבלים את מלוא התמורה עבור הכסף היקר שאתם משלמים על הדירה החדשה שלכם.